Nasza produkcja

SYSTEMY SYMULTANICZNE - AUDYTOR RF

System tłumaczeń symultanicznych - Audytor RF


+ Profesjonalne pulpity tłumaczy
+ Niezawodna radiowa transmisja
+ 8 kanałów dźwiękowych
 

Bezprzewodowy, wielokanałowy system symultaniczny

Celem systemu Audytor RF jest wspomaganie jednostek zajmujących się prowadzeniem międzynarodowych konferencji oraz innych wydarzeń wymagających tłumaczeń symultanicznych. Głównym zadaniem tego systemu jest komutacja kanałów audio typu połączeniowego miedzy tłumaczami i delegatami.

System dystrybucji tłumaczeń AUDYTOR RF jest urządzeniem naszej produkcji, uzupełnionym o mikroporty dla uczestników konferencji. Zależnie od potrzeb może być systemem stacjonarnym lub przenośnym. System pracuje na falach radiowych i stanowi alternatywę produktów opartych na podczerwieni. W przeciwieństwie do urządzeń na podczerwień użytkownik nie jest ograniczony odległością i koniecznością celowania w odbiornik IR, co zdecydowanie podnosi komfort pracy. Zaletą systemów radiowych jest to, że odbiornik nie potrzebuje "widzieć" nadajnika, może być schowany nawet w kieszeni.

Zestaw składa się z pulpitów tłumaczy, nadajników kanałowych, odbiorników słuchaczy oraz jednostki centralnej - sterującej ze wzmacniaczem i mikserem. Umożliwia bezprzewodowe rozprowadzanie tłumaczeń wielojęzycznych w obiektach konferencyjnych. Uczestnik może wybrać potrzebny kanał i słuchać tłumaczenia za pomocą słuchawek dołączonych do odbiornika.

Modułowa konstrukcja systemu dystrybucji tłumaczeń sprawia, że można go dowolnie konfigurować i rozbudowywać, a przez to dostosować do każdych wymagań. Współpracuje z systemami nagłośnień i konferencyjnymi, z systemem głosowania. Do systemu dystrybucji tłumaczeń można dołączyć dowolne żródła sygnału audio jak magnetofony, mikrofony przewodowe i bezprzewodowe.

Pulpit tłumacza Audytor RF

AUDYTOR RF to niezastąpiony, na każdej wielojęzycznej konferencji, system dystrybucji tłumaczeń. Pulpit tłumacza wyposażony jest w najbardziej zaawansowane funkcje niezbędne tłumaczowi. Wysoka jakość dźwięku i komfort pracy to podstawowe zalety Audytora RF. Funkcjonalne walory użytkowe tego systemu stanowią o wysokiej klasie i jakości produktu i zapewniają mu czołowe miejsce wśród konkurencji. Kluczowe znaczenie ma też serwis gwarancyjny i pogwarancyjny prowadzony przez naszą firmę. Nasze produkty można dowolnie konfigurować i rozbudowywać w miarę rosnących potrzeb użytkownika. Systemy tłumaczeń instalujemy również wraz z kabinami tłumaczy, wykonujemy projekt, montaż, instalację i wdrożenie systemu.

W zależności od upodobań system może zostać wyposażony w następujące typy słuchawek:
  • słuchawki stetoskopowe,
  • pojedyncza słuchawka douszna,
  • słuchawki dynamiczne wysokiej jakości,
  • słuchawki lekkie.


Zaufali nam: