Nasza produkcja

SYSTEMY KONFERENCYJNE - DEPUTY L

Deputy L


+ Zintegrowanie 4 systemów w jednym
dyskusyjnego, nagłośnieniowego, obsługi głosowań oraz automatycznej transmisji obrazu
+ Automatyczna transmisja obrazu
+ Ogromne możliwości podłączania urządzeń zewnętrznych
Zintegrowanie 4 systemów w jednym – dyskusyjnego, nagłośnieniowego, obsługi głosowań oraz automatycznej transmisji obrazu to idealna koncepcja na wszechstronny i wielofunkcyjny, cyfrowy system kongresowy. Wszystkie te zadania spełni system DEPUTY LK.

Prosta, intuicyjna obsługa urządzeń odciąży Państwa od wykonywania uciążliwych czynności oraz nie wymaga szkolenia czy treningu. Ogromne możliwości podłączania urządzeń zewnętrznych zabezpieczą Państwa na przyszłość jeżeli zajdzie potrzeba rozbudowy.

Głosowania przeprowadzane są bez użycia kart uprawniających do głosowania. Systemem o identycznych funkcjach ale z zabezpieczeniem autoryzacji oddania głosu za pomocą karty jest system DEPUTY LK.

Wbudowany procesor zapewnia automatyczne ustawianie do 8! kamer szybkoobrotowych na mówcę - umożliwia całkowicie bezobsługową transmisję obrazu mówców. Wbudowane w pulpity wysokiej jakości głośniki zapewnią odpowiednie nagłośnienie sali. Elegancki i nowoczesny wygląd pulpitów wpłynie pozytywnie na wygląd sali i podniesie prestiż konferencji a prosty i łatwy sposób prowadzenia obrad sprawi, iż organizator zyska uznanie uczestników.

Oprogramowanie zainstalowane w komputerze PC znacznie rozszerza możliwości systemu, m. in. umożliwia obsługę głosowań.
  • Współpracuje z dwoma ekranami
  • Jest zabezpieczone przed niepowołanym uruchomieniem kluczem USB
Zaufali nam: